Strona główna
O firmie Oferta Lista referencyjna Decyzje Kontakt
 
 
"AMK" rozpoczęła swą działalność od budowania kotłowni olejowo - gazowych. Udany debiut na rynku firma zawdzięcza kilkunastoletniemu doświadczeniu Właścicieli i zatrudnionej kadry technicznej. Doświadczenia te wynikały z wielu lat pracy w firmach współpracujących zarówno z krajowymi (SEFAKO) jak i zagranicznymi (m.in. Babcock, Loos, Hoval) producentami kotłów i urządzeń ciepłowniczych oraz renomowanymi producentami palników (m. in. Weishaupt, Saacke, Dunphy, Cuenod, Riello, Oilon). Pierwszym krokiem było nawiązanie współpracy z polskim producentem kotłów Sefako, z wieloletnią tradycją.

Firma "AMK" opracowała technologię remontów (modernizacji) kotłów węglowych, która idealnie zaadaptowała się do używanych jednostek produkowanych przez Sefako. Opracowano własną koncepcję układów sterowania procesem spalania i układów wykonawczych. Pozwoliło to stworzyć bardzo efektywny rynek wtórny kotłów Sefako w Polsce.

Firma skoncentrowała swoją działalność wokół paliw stałych, tworzenia alternatywnych technologii i usług specjalistycznych. Nawiązano ścisłą współpracę z Głównym Instytutem Górnictwa oraz z Politechniką Krakowską w sprawie badań nad nowymi technologiami.

Prace specjalistyczno - technologiczne firma uplasowała głównie w sektorze utylizacji odpadów zwierzęcych.
 
         
     
Strona główna :: O firmie :: Oferta :: Lista referencyjna :: Decyzje :: Kontakt

Copyright © 2005 AMK Wszelkie prawa zastrzerzone